ГОРЕЩО
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ЩЕ ЛЕЖИ ДОЖИВОТ: Повдигат четири обвинения срещу похитителя на Наталия
Крими
Полицията иззе ловна пушка и боеприпаси от имота на 62-годишен мъж от Острово
11137
на 24.04.2026
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Незаконно огнестрелно оръжие е открито и иззето от служители на РУ-Кубрат. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград.
препоръчано
По оперативен сигнал на 23 април са извършени процесуално-следствени действия в частен имот в заветското село Острово, обитаван от 62-годишен мъж.
При претърсванията в специално изработено укритие е намерена гладкоцевна ловна пушка, 16 кал. и 80 боеприпаса за гладкоцевно оръжие – 16 и 12 кал.
За случая е уведомен окръжен прокурор. Води се разследване за престъпление от Наказателния кодекс. Лицето е задържано в сградата на РУ-Кубрат.
Хулиган вилня във Варна, качи се върху патрулка
2192
преди 15 минути
Масов бой в Силистренско завърши с арести, млад мъж пострада
5153
преди 2 часа


